هتل 4 ستاره آکرا استانبول در سال 2009 بر روی بقایای قصر بزرگ بیزانسی کنستانتینوپل (Constantipole)، که در زبان ترکی آن را Büyük Saray (بویوک سرای) می گویند و به نام کاخ مقدس هم معروف است، ساخته شد. این هتل با موقعیتی ایده‌آل در مرکز تاریخی شهر استانبول، در منطقه‌ی سلطان احمد قرار دارد و چشم‌انداز بی‌نظیری به آثار تاریخی شهر دارد. رستوران‌های محله‌ی سلطان احمد در چندقدمی هتل، کلاب‌های شبانه‌ی میدان تقسیم در 20 دقیقه‌ای و ایستگاه قطار سیرکچی در 15 دقیقه‌ایِ این هتل قرار گرفته اند. فاصله‌ی هتل تا فرودگاه بین‌المللی آتاتورک حدود 20 کیلومتر و تا فرودگاه بین‌المللی سابیها گوچن حدود 56 کیلومتر می باشد.

 هتل آکرا استانبول هتل آکرا استانبول

این هتل دارای 23 اتاق می باشد که چیدمان ساده، شیک و امروزیِ اتاق‌های هتل، با مبلمان سبک قدیمی و عتیقه، تعطیلاتی پر از آرامش را برای مسافران مهیا می کند. اتاق‌ها مجهز به حمام اختصاصی و سشوار، تخت‌خواب‌های دونفره، خط تلفن مستقیم، تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای، اینترنت، گاوصندوق، مینی‌بار و لوازم تهیه‌ی چای و قهوه، سیستم تهویه‌ی هوا و سیستم گرمایشی مجزای قابل تنظیم می باشند.

هتل آکرا استانبول

امکانات این هتل علاوه بر تهویه‌ی مطبوع، شامل لابی با پذیرش 24 ساعته، صرافی، رخت‌کن، آسانسور و همچنین یک کافه و یک رستوران، اینترنت بی‌سیم، پارکینگ، خدمات خشک‌شویی و سرو غذا در اتاق نیز با پرداخت هزینه‌ی اضافی می باشد. همچنین صبحانه‌ی کاملی به صورت بوفه هر روز در رستوران طبقه‌ی همکف سرو می‌ گردد.

هتل آکرا استانبول