هتل دبلیو استانبول (w hotel istanbul) هتلی 5 ستاره در قلب بوسفوس است که مکانی ایده آل برای کشف و دیدن استانبول است و می‌توان از دسترسی آسان به مراکز مهم شهر استانبول و خیابان های پر جنب جوش شهر لذت برد.این هتل در نزدیکی کاخ دلمه ‌باغچه،برج گالاتا و میدان تقسیم قرار دارد و با 15 دقیقه پیاده روی می توان به مرکز خرید معروف نیسانتاسی رسید .رستوران ها و کافه های مختلفی در اطراف این هتل وجود دارد که مسافران این هتل می توانند از غذاههای محلی و بین المللی این رستوران ها لذت ببرند.

هتل دبلیو استانبول

این هتل دارای 136 اتاق می باشد که اتاقها به سیستم تهویه هوا، مینی بار،حمام، تلویزیون، ماهواره،رادیو، تلفن، سشوار و ... مجهز هستند.

هتل دبلیو استانبول

امکانات هتل دبلیو استانبول عبارتند از:اتاق های ویژه معلواین، سالن غذا خوری، کافی شاپ، سیستم تهویه ایر کاندیشن، اتاقهای خالی از حساسیت، تعمیر و واکس کفش، آمادگی پذیرش 24 ساعته، اتاق ویژه افراد مهم، ریلکسیشن با ماساژ، خدمات کپی و ارسال فکس، سرویس نگهداری کودکان، اتاق های عاری از آلودگی سیگار، آبگرم و مرکز ماساژ، خشکشویی، باشگاه ورزشی، تراس، مجهز به آسانسور، لاندری، امکان برگزاری همایش، محیط باز حیاط فضای سبز، صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت، اتو کشیدن البسه، تورهای داخلی، نظافت اتاق، اجاره ماشین.

هتل دبلیو استانبول