هتل بودو (budo hotel) استانبول هتلی بسیار کوچک است که قبلاٌ به عنوان 3 ستاره پذیرای مسافرین بوده است و در حال حاضربه عنوان یک ۴ ستاره شناخته می شود. هتل 4 ستاره بودو استانبول ، در مرکز شهر استانبول و در مجاورت منطقه تاریخی آن قرار دارد.این هتل تنها 10 دقیقه تا بازار بزرگ فاصله دارد. امکانات هتل بودو استانبول بسیار معمولی می باشد و فقط برای مسافرینی که می خواهند به مراکز خرید استانبول مانند آکسارای و لاله لی نزدیک باشند پیشنهاد می شود . این هتل نزدیک مراکز خرید آکسارای قرار دارد.

هتل بودو استانبولهتل بودو استانبول

اتاق های هتل بودو استانبول متفاوت هستند و دارای 46 اتاق می باشد که به سوئیت مخصوص تازه عروس ، اتاق 3 تخته ، اتاق خانوادگی ، اتاق معمولی و سوئیت طبقه بندی می شوند و هریک به سبک مدرن و طراحی ترکی آراسته شده اند. اتاقهای هتل دارای خدمات خانه داری ست و از تجهیزات اتاقها میتوان به سیستم تهویه مطبوع، حمام شخصی و بوفه صبحانه که البته در هزینه اتاق گنجانده می شود اشاره داشت.

هتل بودو استانبول

امکانات هتل بودو استانبول شامل رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، گرمایش، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، خدمات تورها،  فکس و کپی، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل،منطقه بدون سیگار  و  رستوران است.