Back to Top

هتل های استانبول

هتل گزی بسفر استانبول

هتل 5 ستاره گزی در کنار مترو تکسیم و ایستگاه متروی تکسیم قرار دارد و یکی از هتل های خوب و مناسب استانبول است که امکانات فراوانی دارد.فاصله این هتل تا بسفر 5 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی آتاترک 21 کیلومتر می باشد.این هتل هتلی ایده آل برای مسافران استانبول به شمار می آید. هتل در فاصله ی نزدیکی تا دیدنی های شهر همچون بازار بزرگ ، مسجد آبی ، فروشگاههایی از طراحان مختلف ، بارها و رستوران های متعدد قرار گرفته.

 

هتل گزی بسفر استانبول

هتل های منطقه آکسارای استانبول

منطقه آکسارای استانبول برای اغلب مسافرینی که به استانبول سفر می کنند نامی آشناست. این منطقه چسبیده به منطقه لا له لی و یکی از مراکز اصلی خریدهای ارزان قیمت استانبول است. این منطقه که بافت قدیمی دارد جزو قدیمی ترین مناطق شهر استانبول ترکیه محسوب می شود و پر از کوچه و پس کوچه است. در منطقه آکسارای استانبول هتل ها و مغازه های زیادی قرار دارند.

هتل های منطقه آکسارای استانبول

هتل آکرا

هتل 4 ستاره آکرا استانبول در سال 2009 بر روی بقایای قصر بزرگ بیزانسی کنستانتینوپل (Constantipole)، که در زبان ترکی آن را Büyük Saray (بویوک سرای) می گویند و به نام کاخ مقدس هم معروف است، ساخته شد. این هتل با موقعیتی ایده‌آل در مرکز تاریخی شهر استانبول، در منطقه‌ی سلطان احمد قرار دارد و چشم‌انداز بی‌نظیری به آثار تاریخی شهر دارد. رستوران‌های محله‌ی سلطان احمد در چندقدمی هتل، کلاب‌های شبانه‌ی میدان تقسیم در 20 دقیقه‌ای و ایستگاه قطار سیرکچی در 15 دقیقه‌ایِ این هتل قرار گرفته اند. فاصله‌ی هتل تا فرودگاه بین‌المللی آتاتورک حدود 20 کیلومتر و تا فرودگاه بین‌المللی سابیها گوچن حدود 56 کیلومتر می باشد.

 هتل آکرا استانبول هتل آکرا استانبول

هتل سیرکچی کُناک استانبول

یک گروه علاقه‌مند به هتل‌داری و مهمان‌نوازی و عاشق شهر استانبول این هتل 54 اتاقه را در سال 2007 افتتاح نمودند. این بوتیک هتل فقط 10 دقیقه پیاده تا جاذبه‌های دیدنی و معروف استانبول از جمله ایاصوفیه و کاخ توپ‌کاپی و با حمل و تقل عمومی فقط 15 دقیقه تا میدان تقسیم و شب‌های سرزنده و زیبایش فاصله اش است. فرودگاه‌های بین‌المللی آتاتورک و سابیها گوچن به ترتیب در فاصله‌ی 18 و 45 کیلومتری هتل قرار دارند.

  هتل سیرکچی کُناک استانبول هتل سیرکچی کُناک استانبول

هتل آدمار استانبول

هتل بوتیک زیبا و شیک آدمار استانبول (istanbul Adamar Hotel) هتل شهری 5 طبقه است که در سال 2008 بازسازی شد. این هتل با امکانات رفاهی بسیار خوب از موقعیت جغرافیایی خوبی نیز بهره می برد.هتل آدمار در قلب شهر تاریخی استانبول قرار دارد و با رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی بیش از ده دقیقه پیاده فاصله ندارد. با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هم می‌توانید در 15 دقیقه به بارها و کلاب‌های مرکز شهر برسید. ایستگاه قطار سیرکچی تنها 15 دقیقه ای و فرودگاه بین‌المللی آتاتورک حدود 20 کیلومتری هتل واقع شده اند.

 هتل آدمار استانبول هتل آدمار استانبول

صفحه1 از10